You have no items in your shopping cart.
Apteka internetowa Pod gryfem

BAYER SP. Z O.O.

Clear filters

Aspirin C 400 mg + 240 mg, 20 tabletek musujących (import)

Aspirin C działa przeciwzapalnie, przeciwgorączkowo i przeciwbólowo dzięki zawartości substancji czynnych leku: kwasowi acetylosalicylowemu i witaminie C.
25,90 zł

Aspirin effect 500 mg, 10 saszetek

Aspirin Effect to produkt leczniczy do stosowania w bólach różnego pochodzenia jak ból głowy, mięśni, stawów, w gorączce i dolegliwościach związanych z przeziębieniem. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe oraz przeciwzapalne.
35,33 zł

Aspirin Musująca (Ultra Fast) 500 mg, 12 tabletek musujących

Aspirin Musująca to produkt leczniczy do stosowania w bólu (migrena, bóle zębów i mięśni), stanach zapalnych oraz gorączce. Zawiera kwas acetylosalicylowy, który wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.
26,90 zł

Bepanthen Derm Krem 30 g

Nawilżający i wspierający regenerację emolient dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Pielęgnacja skóry po ekspozycji na słońce.
26,90 zł

Aspirin 500 mg 100 tabletek (import)

Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem przeciwbólowym, przeciwzapalnym oraz przeciwgorączkowym. Lek Aspirin wskazany jest do stosowania w: bólach o małym lub umiarkowanym nasileniu, gorączce.
57,90 zł

TABCIN trend 12 kaps.

Jedynie odbiór osobisty w aptece. Tabcin trend to lek w formie płynnych kapsułek, stosuje się w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy przebiegających z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem gardła. Zakup leku możliwy jedynie przy odbiorze osobistym.
29,00 zł

Bepanthen Baby Maść ochronna 30 g

Maść ochronna - pielęgnuję i chroni skórę przed odparzeniami pieluszkowymi u niemowląt.
26,90 zł

Aspirin C 10 tabl.musuj.(import)

Tabletki na ból głowy Aspirin C Szybko obniża gorączkę, skutecznie likwiduje ból. Jest w formie tabletek musujących, przez co działa szybko.
9,90 zł
  • 1