You have no items in your shopping cart.
Apteka internetowa Pod gryfem
16,99 zł incl tax
15,73 zł netto (VAT 8%)

Vicks Antigrip Complex 10 sasz.

Active Ingredient Name: Paracetamolum Guaifenesinum Phenylephr
Package: 10 sasz.

Vicks AntiGrip Complex. Proszek do sporządzania roztworu doustnego.

1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: Sacharoza 2000 mg, Aspartam 6 mg, Sód 157 mg.

Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, kaszel produktywny").

 

• Paracetamol jest dobrze znanym lekiem przeciwbólowym, pomaga w walce z bólem głowy i gardła oraz ma działanie przeciwgorączkowe.
• Gwajafenezyna rozrzedza wydzielinę znajdującą się w oskrzelach, ułatwiając jej odkrztuszanie w kaszlu mokrym.
• Fenylefryny chlorowodorek (zmniejszający nieżyt nosa) zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia udrożnienie zatkanego nosa.

Vicks AntiGrip Complex można stosować w przypadkach, kiedy musisz pozostać aktywny podczas choroby, ponieważ nie usypia.